Predstavljanje programa zapošljavanja žena „Zaželi“ na području Karlovačke županije održano je u četvrtak, 2. kolovoza, u prostoru Gradskog društva Crvenog križa Duga Resa.
Ovim programom će na području Karlovačke županije biti zaposleno 99 žena koje će se brinuti o 416 korisnika, starijih i nemoćnih osoba, na prostoru gotovo cijele županije. Program će provoditi djelatnici Gradskih društava Crvenog križa Karlovac, Ogulin, Duga Resa, Ozalj i Slunj te Udruge sv. Martin iz Pisarovine za područje općine Lasinja.
Program se financira iz Europskog socijalnog fonda (ESF) u visini 85% ukupnih sredstava, a njegovo provođenje trajat će 30 mjeseci.
O projektu su govorili župan Karlovačke županije Damir Jelić, predstavnica LAG-a Vallis Colapis, koji su pripremali ovaj program, Martina Marušić Britvec te u ime provoditelja ravnatelj Crvenog križa Duga Resa, Mario Biršić.
O projektu su govorili župan Damir Jelić, predstavnica LAG-a Vallis Colapis Martina Marušić Britvec te ravnatelj Crvenog križa Duga Resa Mario Biršić













































